Кожна студія дизайну інтер’єру за декілька років плідної роботи, формує свій особливий стиль. В якому дизайнерам зручно працювати, а клієнти, очікувано, отримують саме такий інтер’єр, за яким зверталися. Але, як завжди є одне але. Інколи трапляються незвичайно цікаві замовлення. Такі, що дивують, надихають та мотивують на особистий розвиток.

Восени минулого року нам пощастило попрацювати з нетиповим для степового регіону України, архітектурним явищем – будинком зібраним з дерев’яних колод.

Зізнаймося, проект був не простим. По-перше на розробку ми витратили майже пів року. По-друге, технічна частина приватного будинку відрізняється від квартири в багатоповерхівці, а тим паче в зрубі. Третє, складнощі в узгоджені планування. Деякі кімнати корегувалися вже після візуалізацій. І ще, у маленьких дітей замовників, весь час були свої плани, стосовно наших бесід. Зустрічі доводилося переносити з одного дня на інший.

Стилістичний напрямок окреслили як кантрі, можливо з елементами шале. Кольори та поверхні – антивандальні та стійкі до забруднення. Також зробили наголос на натуральність та екологічність меблів та оздоблювальних матеріалів.

Бюджет виконання такого проекту може сягнути космічних цифр при замовленні індивідуальних меблів з натуральної деревини. Ми могли зовсім не вкластися в бюджет, як би в родині наших клієнтів не було б власної столярної майстерні. Інші позиції обиралися з досить демократичного сегменту.

Запрошуємо вас зануритися в аутентичну атмосферу приміського будинку.

Дизайн та візуалізація: Альона Яворська

Dina mediciner anvandes tillrackligt lange for att prata med tiden. ED kan vara en professionell penis for att hjalpa till att behandla ED, tala med levitra- anvandarerfarenhet sin lakare

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *