Передмістя Києва. Дорожнє покриття розкреслює стіну змішаного лісу з вулицею вздовж берега невеликого озера. Черга добротних будинків створює крихітне селище, яке легко могло вписатися у будь яку європейську країну. Відкриті ділянки, затишні газони і ніяких парканів по три метра висотою, щоб боронити людський скраб. Вулиця сучасних та успішних людей. Які знають ціну комфорту, ладять з природою та мають діловий ритм життя. І це все в десяти хвилинах до Києва. Справді, дивовижне місце для проживання дружної родини. Ідеальне для виховування дітей.

Нам пощастило долучитися до розробки інтер’єрів для інтелегентної сім’ї. Цікава інтернаціональна пара. Вона корінна киянка, носій співочої української мови. Він має західно-європейське походження та непогано володіє російською. Ми вели діалог українською, російською та англійськими мовами.

Ми намагалися втілити проєвропейські погляди на створення сучасного будинку. Керувалися розумними компромісами якості та ціни, використовували практичні оздоблювальні матеріали. Мінімізували кількість поверхонь для збору пилу. Старанно уникали матеріалів, що бистро втрачають парадний, накрохмалений вигляд. Так, наприклад, скляна огорожа сходів була змінена на металеві рейки, за якими легше доглядати при експлуатації.  Ми робили не просто гарні рендери з вдалих ракурсів, а дослідили потреби конкретної сім’ї. Врахували спосіб життя, прийоми гостей, подорожі, тощо.

Цей кропіткий труд, зайняв майже п’ять місяців та потребував долучити до розробки проектної частини увесь робочій склад студії. Проект наймаштабніший за нашу історію на день свого друкування.

У підсумку, маємо виразити шану дизайнерам, які працювали над проектом, а також клієнтам, за те що були з нами на одній хвилі!

 

Дизайн та візуалізація:  Юлія Тарасюк

Проектна документація: Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *