Ми безмежно вдячні Всесвіту за те що зводить нас інколи з неймовірними людьми!

Молода, чарівна дівчина придбала своє перше власне майно у  форматі смарт – житла. Як ми, насправді, любимо такі площі! Ми в котрий раз робимо неможливе і розміщуємо все необхідне для комфортного життя однієї або двох людей. Конфігурація оселі майже ідеальної квадратної форми. Це суттєво розширило наші можливості. По технічному завданню, ми мали розмістити двоспальне ліжко, розкладний кутовий диван, відокремити гардеробну кімнату, знайти місце для кухонного гарнітуру з декількома одиницями вбудованої техніки, пральну машину, душову кабіну, середніх розмірів раковину, та інше. Здавалося, це неможливо при таких розмірах. Але ми добре пошукали і знайшли)))

Несподіваним бонусом до цього проекту були смакові вподобання нашої замовниці. Рожевий лофт! Декілька років ми мріяли зробити щось у цьому напрямку. Дівчина, при нашому знайомстві, трохи соромилася і боялася перегнути з рожевим. Щоб квартира не перетворилася на дитячу. Нам дуже пощастило з останнім поверхом. Стеля  не занижувалася шумоізолюючіми  матеріалами. А головне, фактура бетону, яка так вдало вписується до інтер’єру, залишилася без змін. Гардеробну кімнату ми відірвали від підлоги на 60 сантиметрів. Такий прийом дозволив ховати ліжко і розвантажувати кімнату вдень. Ми урахували можливість різнопланового освітлення, застосувавши різні типи ламп. Зробили біло-сіру кольорову гамму, та внесли ніжні акценти пудрового кольору. В дверях штучного виготовлення – арка для безпечного проходу у ванну кімнату собачки Міки.

З такими проектами шкода розлучатися. Попереду складний етап будівництва. І ми маємо надію, що і далі до нашої студії будуть звертатися такі цікаві люди.

Дизайн і візуалізація: Альона Яворська

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *