На момент публікаціі, власниця вже живе у своїй новій затишній квартирі. Незважаючи на відсутність деяких світильників, текстилю та меблів.

Один з найскоріших проектів студії, розроблявся навесні 2019 року. Перед нами постало завдання, завершити ремонт до кінця літа. Проектна частина не мала змоги розтягуватися. Дівчина замовниця, спочатку не розраховувала замовляти повне видання. Ми мали розкреслити вільний простір її однокімнатної квартири, завершивши роботу якісним плануванням. Але, вміння досконало розповідати про процес створення повного дизайн-проекту, можливо, наша харизма, та тверді аргументи  призвели до розробки повного циклу візуалізацій та креслень.

Квартира розрахована на постійне проживання молодої, енергійної дівчини. Мінімальний простір спальні, місткий санвузол та відокремлена гардеробна кімната, усі ці побажання нам вдалося втілити на невеликій площини. Спокійні кольори та вишукані форми світильників зробили інтер’єр коштовним на вигляд. На його прикладі, ми знову можемо довести цінність дизайнерскою думки, та вміння вписуватися в бюджет клієнта. Дизайн-проект – це перший спосіб зекономити на реалізації ремонту. Думка про те, що послуга доступна лише дуже  заможнім людям, розвіється, наче попіл. Звісно, якщо вам пощастить із кваліфікацією фахівця. Довіривши нам обладнання вашого житла, будьте впевнені, що отримаєте результат, на який очікуєте.

 

Дизайн і візуалізація:  Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

 

Дизайн і візуалізація:  Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *