У типовому монолітному будинку наша студія оформила трикімнатну квартиру, перетворивши її в стильний і комфортний простір для молодої сім’ї.

Мешкання включає в себе кілька різних за призначенням зон: гостьова (передпокій, кухня-вітальня, гостьовий санвузол), робоча (кабінет) і приватна (спальня, дитяча і ванна кімната). У процесі організації простору ми трохи відкоригували існуюче планування. Завдяки чому отримали об’єднану кухню-вітальню. Також оформили ніші в житлових кімнатах для вбудованих меблів. Відкритий дверний проріз між кухнею-вітальнею і передпокою створює відчуття простору і повітря, а монолітні фасади кухні і шаф формують чистий лаконічний простір. Проблему відсутності гардеробної вдалося вирішити за рахунок вмонтованих систем зберігання в передпокої і спальні. Більша частина меблів виконується на замовлення за ескізами дизайнера. Кольори їх фасадів продовжують загальну лінію декору приміщень.

У якості оздоблювальних матеріалів використовується фарба, керамічна плитка і ламінат. На кухні фартух – скіналі, а декоративні елементи вітальні і передпокою – дерев’яні декоративні рейки.

Мабуть, одним з найголовніших побажань Замовників було наситити інтер’єр натуральними фактурами, саме тому основну роль в цьому лаконічному інтер’єрі грає дерево. Імітація дерева медових відтінків в меблях і оздоблювальних матеріалах працює, як декоративний виразний засіб, який по особливому створює атмосферу тепла і затишку. Відносно кольорового рішення ми отримали побажання від клієнтів, розробити не нудний інтер’єр. Перед нами стояло завдання оформити простір на основі контрастів і яскравих елементів, з яким ми успішно впоралися.

 

Дизайн і візуалізація: Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *