Проект виданий трохи більше ніж рік тому. Наскільки нам відомо, ремонтні роботи на момент публікації посту – ще не розпочаті.

Наш юний клієнт – моряк за фахом, на час розробки проекту не одружений. Житловий простір проектувався з метою створення комфортного відпочинку господаря, під час відпусток між рейсами.

Командою DS Merge були надані досить сміливі варіанти перепланувань, в яких зона відпочинку, як на нашу думку була б комфортнішою. Але усі інтер’єри, над якими ми працюємо – створюються під кінцевого замовника. Тому деякі амбіційні ідеї треба залишати в архівах. Отже, ми нічого не вандалили, не переносили стіни. Залишили усі приміщення від забудовника, лише узгодили їх функціональне навантаження. Замовник повністю довірився нашому смаку, але попросив, щоб інтер’єри виглядали круто).

Найскладнішим для проектування приміщенням виявилася вітальня. Досить вузька, але довга кімната, із наскрізним проходом до лоджії. “Диван позручніше, та телік якомога більше” – значилося в нашому брифі побажання клієнта. Тож ми озброїлися модульними системами одного з найкращих українських виробників мїяких меблів Zlata Mebel. Сапфірова оксамитова тканина на канапі, тепле дерево та суцільна графіка! Вигадлевий візерунок вдалося втілити завдяки рельєфним поверхням та чорною фурнітурою освітлення та елементів меблів. Приміщення було узгоджене без жодних корегувань, як і інші кімнати.

Взагалі, в цьому проекті використано багато українських виробників. Лаундж крісла та настінні світильники на лоджії, бетонова плита Тераццо, інше. Приємно освідомлювати крутість нашого локального виробництва. Ми знаходимося в постійному пошуку нових крафтових фабрік, цехів та студій, щоб наповнювати проекти унікальними дизайнерськими речами!

Дизайн і візуалізація:  Альона Яворська

Креслення: Євгенія Гавриленко.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *