Сьогодні я хочу показати вам ще один приклад нашої роботи з апартаментами для короткострокової оренди. Це однокімнатна квартира площею 38 метрів, має задовольнити потреби щонайменше чотирьох гостей, які можуть зупинитися в ній одночасно. Бюджет – нижче середнього. Тому ми мали шукати компроміс між збереженням коштів власників, зручністю та естетикою. 

На початку проєкту я аналізую сильні сторони та вади приміщення. Враження від сильних треба підкреслити. Розв’язання невдалих лягає в основу створення індивідуальних рис інтер’єру. Приведу приклади. 

Дизайнерка: Альона Яворська

Візуалізатор: Христина Калашнікова

Архітекторка: Ванесса Нгуєн

Маленька площа з великим функціональним навантаженням – це мінус.

 Рішення: розробка ергономічного планування в якому все враховано. Використання прийомів, що візуально збільшують простір.

Маленький бюджет на реалізацію – це мінус. 

Рішення

1. Якомога менше складних оздоблювальних рішень, які потребують додаткових витрат чи кваліфікації. 

2. Комбінація мас-маркету типу Ikea чи Jysk з крафтовими українськими виробництвами в одному ціновому сегменті. Тримайте інтер’єр з авторським предметним дизайном на виході.

3. Введення яскравого кольору для керування увагою глядача. Гості будуть концентрувати увагу на помаранчевому дивані, а не на ідеальності поверхні стіни.

4. Атмосферний недорогий декор. Додаю пасхалку: карту одеських катакомб над ліжком. Це мій особистий вклад в популяризацію туристичних магнітів міста.

Мереживо з газових комунікацій на кухні – це мінус.

Рішення: в зоні над диваном в 45 см шафи приховую котел автономного опалення та лічильник. Коли ми вперше зібрали конструктив в 3Д, отримали жахливих розмірів шафу на самому видовому місці у квартирі, ще й прямо над головами людей, що сидітимуть на дивані. Тож ми вигадали додаткову конструкцію із ДСП під шафами. Вона виправила ефект верхньої полиці у вагоні, та замаскувала газовий стояк, інші труби та підключення. Ми передбачили вентиляційні отвори в непомітних місцях, для того, щоб експлуатація меблів була безпечною. А потім я додала трохи дзеркальної магії, та вуаля! Замість величезних об’ємів корпусних меблів – два додаткових вікна у відображенні. 

Корисний допис? Залишайте в коментарях яке рішення сподобалося вам більше за інші. Мені цікава ваша думка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *