Нарешті завершився проект, історія якого починається ще в листопаді 2017 року. Один з замовників порадив нашу студію своїм друзям, які обирали майбутнє житло, поруч зі своїм. В першу чергу, ми мали допомогти з плануванням і розкрити потенціал квартири. Для того, щоб договір купівлі-продажи мог здійснитися з почуттям вдалого  вкладу, а не розпачу від невдалої організації простору. На все було дано три дні, бо відділ продажу намагався втулити якнайскоріше ці квадратні метри. І поки, ми оперативно працювали, наші шалені (інакше язик не повертається назвати) клієнти купили дві квартири з майже такою загальною площею в зовсім іншому будинку, районі та стані готовності.

Ми прибули на обміри останнього шостого  мансардного поверху у той час, коли окрім перекриття та контурів димарів і вентиляційних шахт ще нічого не було зведене. Ми підняли на вуха комерційний відділ, отримали усі розрізи, щоб розуміти периметр квартири, ухили даху та інші опорні конструкції. Розробили вдале планування та заморозили проект до накриття будинку покрівельними матеріалами. А потім виявилося, що вікна на останньому поверху замалі, і замовники ледь не отримали кота в мішку. Тоді, якимось дивом, вони вмовили забудовника и опустилися трьома поверхами нижче. Нарешті, можна було починати працювати з реальними стінами, висотами, тощо.

Деякі будівельні компанії дозволяють ставити стіни по кресленнях своїх інвесторів. Так сталося і цього разу. Міжкімнатні перегородки були змонтовані за довго до введення будинку в експлуатацію та отримання документів на власність. За тривалий час проектування, відносини з клієнтами стали взірцевими – партнерскими з натяком на подальшу дружбу. Схоже ставлення до життєвих принципів, аргументи для знайдення компромісів, та, нарешті, затишний проект цікавої оселі – це гідний результат нашої праці. За декілька тижнів розпочинається реалізація, на яку всі так довго чекають.

 

Дизайн і візуалізація: Юлія Тарасюк

Проектна документація: Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *