Бажаємо продемонструвати ще один приклад ретельної роботи від нашої студії.

Інтер’єр, який чекав свого натхнення. Коже приміщення вимагало пережити якісь добрі емоції, а потім на одному подиху творити концепції, які приймалися майже без коригувань. Графічність та лаконічність, дві основні риси цього непростого у виконанні проекту.  На всіх етапах ми отримували консультації від різних фахівців, ходили по салонах для ретельного подбору оздоблювальних матеріалів, перелопачували сотні інтернет-сторінок в пошуках цікавих елементів.

Двокімнатна квартира з ідеальними формами та хорошою площею, майже не вимагала глобальних втручань. Ми мали знайти зону для лоджії, добавити ще один санвузол та продумати розташування спортивного знаряддя. Кімната дівчаток мала бути обов’язково в одному рівні. Зонам зберігання речей ми віддали багато місця, але акуратно вписали до всіх інтер’єрів, щоб не акцентувати на них зайву увагу.

Замовники бачили свою майбутню квартиру у світлій гаммі з кольоровими акцентами. Ми намагалися підбирати складні барви, які не будуть втомлювати. Найважчим стало вписування червоної боксерської груши. Таку величезну активну пляму, треба було чимось підтримати. Так, з’явився текстиль у винному кольорі.  Особливої уваги заслуговує фарба Benjamin Moore Scuff-X, завдяки котрій стіна за грушею буде захищена від ударів, та матиме однакову поверхню з усіма іншими стінами.

Міксування матеріалів, використання цікавих світильників, введення сміливих технічних рішень, обіцяє повномасштабний авторський нагляд.

Дизайн та візуалізація: Альона Яворська

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *