Перлина з пампасами!

Дано: однокімнатна квартира на надцятому поверху в одній із секцій Перлини № неважливий, на вулиці Каманіна в Одесі.

Призначення: короткострокова оренда. Вікна у двір – колодязь на сусідній дім. Проте за десять хвилин від моря. Бюджет 500 у.о. кв. метр. Головні риси ТЗ: світла, вандалостійка, конкурентоздатна.В таких домах більшість квартир однокімнатна. Щонайменше кожна друга використовується в комерційних цілях. Ефектні дизайн-рішення сприяють заохоченню потенційних орендарів. Я вирішила будувати свою інтер’єрну концепцію на трьох слонах.

Дизайнерка: Альона Яворська

Візуалізаторка: Валерія Коршевенюк

Фото роботи в проєкті: Stanislav Rico

1. Мінімалістичне, перлове, романтичне одеське море – головний туристичний магніт. Світлини відомого одеського фотографа Stanislav Rico якомога краще розкривають його неймовірний стан.

2. Кольорова гама проєкту – це алегорія з назви житлового комплексу Перлина №… Наш збалансований на нюансних поєднаннях інтер’єр – вибачення перед гостями міста за новітню потворну архітектуру. Віконця сусіднього будинку крадуть відчуття приватності. Тому я створила чистий інтер’єр, в якому всі поверхні близькі одна до одної за кольором і тоном. Це знімає акцент з меж та візуально розчиняє великі площі та об’єми. Меблі та освітлення ажурне та делікатне. Жодного навантаження.

3. Ще більше локалізації чорноморського колориту через декор. Використані рослини в букетах зі степів та лиманів. Але тему декорування прийнято повною мірою розкривати на етапі реалізації. А це вже інша історія.

Medications used less commonly, and restores erectile function they could be causing an erection.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *