Вільне планування – простір, який не має жодної внутрішньої стіни. Деякі сучасні забудовники продають житлові квадратні метри без возведення міжкімнатних простінків. Це непоганий хід, який дозволяє майбутнім власникам квартир організувати власний простір суто за своєю потребою. Відпадає необхідність робити трати з демонтажних робіт а також вивозити сміття, яке залишається після знесення стін. Але, все ж підходити до купівлі саме такої оселі треба з розумом. По-перше, за українським законодавством, мокрі зони мають залишатися приблизно в своїх контурах, а це суттєво зменшую шанси на маневр. Ще й комунікації розташовані згідно з проектного плану. По-друге, забудовник продаючи вам вільний простір, рахує остаточну вартість за фактичною площиною підлоги. І наявність передбачених стін може зекономити від кількох сотен до тисяч доларів, в залежності від стартової вартості квадратного метру, загальної площі, тощо.

Влітку цього року нам довелося попрацювати у двох схожих квартирах з вільним плануванням. Перше враження від перебування на об’єкті завжди вражає. Чіткі, майже ідеальні геометричні форми, величезні вікна та купа світла. Згодом, на практиці, прямий доступ сонячних променів суттєво коригується, бо з’являються ті самі внутрішні контури, функціональні зони та системи зберігання. Ми радимо,  купувати житло такого типу з найбільшою кількістю вікон. Тоді з’явиться можливість розкреслити кімнати та запобігти темним кутам.

Квартира у самому серці бізнесової Одеси, в одному з найгарніших будинків, із багатоступневою системою безпеки та чудовими загальними зонами. Пара молодих фахівців із сфері логістики, які обрали нашу компанію по портфолио в Instagram. Складання технічного завдання, підбір деталей та кольорів, форм та інженерних рішень, всі етапи роботи проходили в повному порозумінні.  Знову вдалося достигнути тандему, в якому кожна сторона розуміла свою зону відповідальності. Ми зробили багато незапланованих виїздів до підрядників, отримали безліч нових знань та консультацій, та повністю перепрацювали технічну частину. Цей проект став новим стандартом компанії на момент 2019 року.

 

Дизайн і візуалізація:  Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *