Який вигляд має готовий дизайн-проєкт?
Дизайн – проєкт випускається в друкованому вигляді, альбом формату А4 в одному екземплярі, а також надається посилання на хмарне сховище, де зберігається електронна версія. Для клієнтів які живуть поза межами міста Одеса, друкована версія альбому висилається кур’єрською службою доставки. За умови авторського нагляду, надається додатковий екземпляр на будівництво.
Який термін виконання дизайн - проєкту?
Є стійка залежність від обсягу робіт по дизайн – проєкту та кількістю приміщень, а також використаному часу на узгодження. Кожен етап розробки дизайн проєкту має індивідуальні часові межі:

Оформлення договору, оформлення технічного завдання (обміри, анкетування) – від одного дня;

Обмірний план – від одного дня;

Перша презентація планувань – від двох тижнів;

Узгодження фінального планування – від одного тижня;

Розробка концепції головного приміщення – від двох тижнів;

Візуалізація концепції головного приміщення – від двох тижнів;

Розробка концепцій інших приміщень – від одного тижня на кожне приміщення;

Візуалізація – від одного тижня на кожне;

Виконання коригувань по візуалізації – від одного тижня;

Перша презентація інженерних планів – від двох тижнів;

Узгодження інженерних креслень – від одного тижня;

Розгортки і специфікації – від двох тижнів;

Середній термін розробки дизайн проєкту 50 квадратних метрів – від двох місяців;

Середній термін розробки дизайн проєкту 100 квадратних метрів – від трьох місяців;

Середній термін розробки дизайн проєкту 150 квадратних метрів – від чотирьох місяців.

Чи є можливість прискорити виконання дизайн проєкту?
Так. Ми можемо прискорити випуск проєкту, за умови швидкого узгодження з вашого боку. Але це вимагатиме понаднормового навантаження нашої команди, тому вартість проєкту збільшиться на 20%. Однак ви отримаєте можливість починати ремонтно-оздоблювальні роботи не чекаючи завершення проєкту.
Чому у в інших студіях терміни виконання робіт відрізняються?
Ми не знаємо, як налагоджені виконавчі процеси в інших студіях. Терміни виконання залежать від наповнення та деталізації проєкту, кількості людей, що до нього залучені, досвідом виконавців, а також поточним навантаженням студії.
Навіщо існує консультація дизайнера перед покупкою нерухомості?
За ради найкращого кінцевого результату. Якщо ви вагаєтесь між кількома варіантами на етапі покупки нерухомості або шукаєте приміщення під свій бізнес, ви можете детально розповісти ваші потреби, а ми за допомогою креслень та візуального обстеження допоможемо обрати найкращий варіант.
В який час доречніше всього долучати дизайнера до проєкту?

Якщо ви маєте нерухомість у вторинному фонді або в новобудові, яка вже введена в експлуатацію, оптимально починати проєктну діяльність з моменту оформлення прав власності на об’єкт нерухомості, отримання ключів у будьякий зручний для вас час. 

Якщо ви інвестуєте в будинок, який ще зводиться  і забудовник надає можливість внести зміни в конфігурацію внутрішніх стін за вашим проєктом, в такому випадку доречно розробити планувальні рішення. Майте на увазі, що узгодження планувань – займає не менше двох тижнів, тому не чекайте моменту, коли креслення потрібні вже на понеділок. 

Якщо ви інвестуєте в будинок, який ще зводиться і забудовник дозволяє потрапити на обміри до введення будинку в експлуатацію, на об’єкті мають бути зведені: плити перекриття, периметр стін, віконні та дверні прорізи. Для отримання додаткової інформації з приводу розміщення комунікацій ми попросимо контакт представника від забудовника.

Як проходить процес оплати по дизайн - проєкту?
Вартість контракту розраховується згідно тарифом за 1 кв метр помноженого на площу вашого об’єкту нерухомості. Оплата вноситься рівномірними авансовими платежами перед кожним з етапів розробки проєкту. Перший платіж включає обміри, анкетування, планування. Другий платіж: візуалізація. Третій платіж – інженерні мережі. Четвертий платіж – розгортки та специфікації.
Скільки варіантів дизайну я отримаю?

Етап планувань: від двох до п’яти варіантів у першій пропозиціїі. Після обговорення та кількох ітерацій коригування: єдине фінальне планувальне рішення.

Етап візуалізації. Ми розробляємо лише один концептуальний варіант вашого дизайну. Але під час його обговорення, у вас буде можливість, внести коригування, якщо вас щось не задовольнить. Під коригуванням мається на увазі: заміна кольору, поверхонь, деяких позицій з комплектації. 

Етап креслень: на базі узгодженої візуалізації ми створимо комплект креслень, необхідний для ремонту. Ви зможете винести свої уточнення та побажання, які ми внесемо в фінальну версію проєкту.

Що робити, якщо мене не задовольнить результат роботи?
Ми створили чіткий алгоритм ведення дизайн – проєкту, який майже виключає виникнення незадовільного результату. Якщо виникає нештатна ситуація, ми разом шукаємо компроміси. У випадку, якщо порозуміння не буде знайдено, за згодою обох сторін договір буде розірвано. Авансовий платіж за етап робіт, над яким ми почали роботу – не повертається. Але ми представимо вам результат виконаної роботи.
В яких стилях ви працюєте?

Ми універсальна студія, тому можемо створити для вас проєкт у в будь-якому стилі. 

Маємо багато досвіду в проєктуванні та реалізації сучасних, мінімалістичних, скандинавських інтер’єрів. Але якщо казати про те, що особисто до вподоби нам, то ми прихильники етнічних інтер’єрів.

З якими об’єктами ви працюєте?

Переважна більшість наших проєктів – це приватне житло. Не має значення його розмір або тип нерухомості. Ми дізнаємося вашу особисту історію та з турботою проєктуємо персональний житловий простір саме для ваших потреб. 

Апартаменти для оренди. Ми створимо харизматичний та незабутній інтер’єр, який забезпечить вам конкурентну перевагу та зацікавить якомога більше орендарів. 

Комерційна нерухомість: кав’ярні, шоуруми, офісні простори, школи тощо. Долучайте нашу студію до розробки “інтерфейсу” вашого бізнесу і ми гарантуємо вам ефектний та впізнаваний результат.

Що треба підготувати на першу зустріч з дизайнером?
  • планування квартири від забудовника або план БТІ, доречно вислати заздалегідь. Ми підготуємо та роздрукуємо креслення для зняття обмірів;
  • фотореференси інтер’єрів, які вам подобаються; якщо в родині кардинально різні смаки, підготуйте кожен свої референси. Пошук компромісів ми візьмемо на себе, але нам важливо почути й побачити вподобання всіх причетних.
  • фотографії та розміри меблів чи декору, які ви плануєте розмістити в новому інтер’єрі;
  • 4 – 6 годин часу.
Яку інформацію треба підготувати для укладання договору?
  • адреса приміщення (місто, вулиця, номер будинку, назва ЖК (якщо є), поверх, номер квартири);
  • паспортні дані особи, з якою укладається договір;
  • площа об’єкту;
  • авансовий платіж.
Наш об’єкт не в Одесі. Як ми будемо взаємодіяти?

Наша студія працює з об’єктами розташованими в різних куточках України та поза її межами. Ми розробили докладний комплект креслень, який дозволяє замовнику самостійно реалізовувати проєкт. В межах авторського нагляду, передбаченого договором на дизайн – проєкт, ми консультуємо замовника, підрядників та виконавців під час його реалізації. 

Вартість обмірів поза межами Одеси збільшується згідно з транспортними витратами. Ми плануємо відрядження на зручний для обох сторін день. Ми зустрічаємося з вами на вашому об’єкті, знімаємо обміри та робимо фотофіксацію. Після обмірів, в будьякому зручному для вас місці, ми проводимо анкетування, заповнюємо та підписуємо договір. Ви вносите авансовий платіж та покриваєте дорожні витрати. 

Вся наступна комунікація проходить за допомогою сучасних засобів зв’язку. Ми створюємо чат проєкту в одному із месенджерів, в якому обмінюємося даними та плануємо онлайн-конференції для обговорення. Оплата наступних етапів здійснюється дистанційно.

По завершенню проєкту, ми надсилаємо вам посилання на хмарне сховище з цифровою версією та компанією доставки відправляємо друкований екземпляр.

З функціями авторського нагляду, доступними для видаленого ведення проєкту, детальніше можна ознайомитись ТУТ.

Якою мовою  розробляється проєкт?
Українською
Як скоро після старту дизайн - проєкту я зможу почати ремонт?
Оптимальним часом для початку ремонтно – оздоблювальних робіт буде повна готовність дизайн – проєкту. В такому випадку всі рішення вже будуть затверджені та окреслені. А ви будете мати змогу не тільки  розрахувати реальний кошторис, а ще дізнатися строки реалізації, доставки та виготовлення окремих позицій. Ми можемо гарантувати найбільшу точність креслень, лише при виконанні всіх етапів проєкту послідовно. Тому що кожен наступний етап доповнює та уточнює попередній.
Де я можу подивитися договір?
Ми надішлемо вам зразок договору та анкети – опитування у приватні повідомлення.
Чи варто мені самостійно заповнити анкету - опитування перед зустріччю? 
Ні. Ви можете ознайомитись з питаннями, щоб розуміти про ще буде йти мова. Під час живого спілкування ми зафіксуємо ваші відповіді, дамо пояснення та консультації з приводу технічних рішень та матеріалів. Нам важливо розкріпачити вас та викликати довіру під час опитування, прибрати “кордони” які створив забудовник. Мрійте, а ми допоможемо втілити ваші мрії.
Хто буде брати участь в проєкті?

З боку замовника: всі дорослі члени родини, або уповноважені до прийняття рішень особи.

З боку студії на етапі проєктування: дизайнер інтер’єру (анкетування, планування, концепції, ведення проєкту), візуалізатор (рендери) та архітектор (креслення). Візуалізації та креслення може виконувати одна особа. 

З боку студії на етапі реалізації: дизайнер інтер’єру (в межах договору авторського нагляду), комплектатор (в межах договору з комплектації), виконроб (в межах договору на ремонтно – оздоблювальні роботи).