Інколи, до нас звертаються клієнти, щоб замовити частковий дизайн своєї оселі. Мансардний поверх приватного будинку у передмісті Одеси, такого на нашій практиці ще не було. Дизайнером обїекту виступила наша нова працівниця, талановитий візуалізатор з багаторічним досвідом, витонченим смаком та стійкою мотивацією рухатися далі. Вдосконалюватися. Під чітким керівництвом і для приємних клієнтів ми всі дружньо впоралися з непростим завданням.

Почнемо з планувань. На страті ми мали одноповерховий будинок з діючими житловими умовами. Декілька років тому був перекладений дах та передбачене місце для сходів. Мансардний поверх зводився спочатку для сім’ї з однією дитиною. Там мали вміститися дві просторі спальні кімнати та невеличка зона відпочинку коло сходів. Але, життя завжди вносить свої несподівані корективи. Пара, що до нас звернулася, окучивала на народження ще однієї дитини. Було вирішено, що з 70 метровим простором можно якось погратися, та знайти місце ще для однієї дитячої.

Ми, як завжди, заповнили анкету, зафіксували усі побажання та мрії, та приступили до проектування. На разі, нам вдалося замаскувати в стіни несучи дерев’яні колоди, виділити дві рівнозначні дитячі кімнати, окрему спальню з зоною зберігання та  робочим столом, а також вписати невелику гардеробну. Так, декількома, на перший погляд, простими лініями, ми розкреслили комфортне проживання чотирьох членів родини.

В проекті використовуються спокійні кольори та прості форми меблів. Напрямок більш схожий на сучасний мінімалізм. Дитячі зроблені по майже однаковому шаблону, але відрізняються за віком. Спальня спокійна, в еркері – одна й найзатишніших за нашу історію. Мабуть, кількість вікон робить інтер’єр за нас, навіваючи спогади про албанське місто Берат.

 

Дизайн і візуалізація: Дарья Талантова

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *