Тим, хто добре знайомий з п’ятим виміром,

 нічого не варто розсунути приміщення до бажаних меж. 

М. Булгаков

Сергій Жадан та Альона Яворська

Ви колись замислювалися з приводу того, що усі предмети антропогенного походження розробили дизайнери? Перед випуском будь-якого товару стоїть людина, яка вигадує, як саме він буде виглядати. Я впевнена, що ви помічали стійку залежність між зовнішнім виглядом та ціною. А ще зовнішнім виглядом та якістю, яку можна роздивитися в деталях. Ці тези однакові для предметного дизайну, дизайну інтер’єрів, одягу, веб інтерфейсів тощо. Оскільки я – представник галузі, я хочу розповісти вам процес створення дизайну в нашій студії. 

Фаза знайомства. 

Співпраця дизайнера і клієнта по одному об’єкту триває від кількох місяців до кількох років. Наша спільна з вами мета – створення унікального простору. Для того, щоб результат нашої співпраці не тільки задовольнив всі ваші потреби, а ще й перевищив очікування. Тому мені надзвичайно важливо персоналізувати дизайн. Ми анкетуємо вас, та документуємо усі необхідності, побажання та мрії. Бесіда займає три – п’ять годин, тож ми маємо запланувати її заздалегідь.

Тепер, я вважаю доречним, розповісти вам про себе. Бо чим більше точок дотику ми один з одним знайдемо, тим більше шансів отримати результат, що вражає. Я мисткиня, художниця і дизайнерка інтер’єру. Понад усе мене надихає природа й архітектура, ці теми я висвітлюю своїм живописом. Я багато подорожую. Цікавлюся історією і політикою. Маю ліберальні погляди. Мрію зробити значний культурний внесок в історію України. Я перфекціоніст, але ненавиджу обмеження, тому все життя оптимізую будь-яку діяльність. Я запрошую вас підписатися на мої сторінки в Instagram та Facebook, на яких я ділюся своєю творчістю.

Повернемося до справ. Для того, щоб розпочати роботу над дизайн – проєктом нам з командою обов’язково треба виїхати на обміри приміщення. Під час зняття обмірів ми не тільки фіксуємо сухі цифри, а ще отримуємо додаткову інформацію, необхідну для проєктування, таку як освітленість, приватність, розміщення комунікацій, якісь будівництва. Якщо об’єкт знаходиться поза межами Одеси, готуємо відрядження. 

Фаза планування.

На основі отриманої інформації з першого блоку, ми розроблюємо планувальні рішення. Це найважливіший етап у створенні дизайн – проєкту. Бо саме на цьому етапі ми буквально працюємо з п’ятим виміром, та керуючись законами ергономіки, ДБН, здоровим глуздом та власним досвідом, будуємо сценарії вашої взаємодії з простором. Ви будете здивовані можливостями, які має ваша нерухомість!

Фаза візуалізації.

Якщо говорити аналогіями, планування – це скелет (стіни) та внутрішні органи (техніка). Візуалізація  – м’язова маса та шкіра (будівельні та оздоблювальні матеріали), одяг (меблі) та аксесуари. 3D Візуалізація – найефективніший інструмент, якій в доступній формі дозволяє дизайнеру донести свою думку до замовника, а пізніше транслювати її майстрам на етапі реалізації. Це самий творчий та тривалий по часу розробки розділ дизайн – проєкту. Ми створюємо концепцію, яка має відповідати вашому стилю життя, збираємо її, як пазл із різних деталей. Ставимо наголос на головному, приховуємо другорядне. Змінюємо сприйняття простору, надаємо йому гармонії та естетики. Ми створюємо дизайн, як витвір мистецтва, а потім розкриваємо його секрети деталізованими рендерами. 

Фаза креслень.

Простими словами, це друкована інструкція, як побудувати ваш інтер’єр. Ми розробили комплект креслень, який не тільки наочно розповідає де, що розташоване, а ще й містить велику кількість прорахунків, які дають змогу вашим підрядникам та постачальникам зробити більш точний кошторис. Складається із двох частин: інженерної та комплектаційної. Перша містить плани, необхідні для будівельників. Друга розгортки та перелік артикулів складу вашого інтер’єру. Наданої кількості інформації достатньо, щоб виконувати ремонтні роботи з видаленим авторським супроводом.

Фаза реалізації.

Наша студія надає ряд послуг, направлених на допомогу реалізації проєкту. Детальніше з ними можна ознайомитись в відповідному розділі. Ми зацікавлені в неперевершеному кінцевому результаті, не менше ніж ви. Тому допомагаємо з закупівлями, беремо участь в перемовинах, залучаємо підрядників, контролюємо відповідність будівельного процесу до дизайн – проєкту. 

Назва нашої студії Merge в перекладі з англійської – з’єднати, злити. Шляхом взаємодії клієнтів та дизайнерів народжуються неповторні, атмосферні квартири, приватні будинки, апартаменти чи комерційні простори. З вираженим характером та надзвичайно зручні в експлуатації. Тож, якщо ви шукаєте дизайнера, який створить саме вашу зону комфорту, дзвоніть телефоном, вказаним у контактах.