Під час Різдвяних та Новорічних свят завершився черговий проект нашої студії.

Компроміси. Це найважливіше, що можна виділити з розробки цього проекту. Компроміси знаходило подружжя замовників, обираючи планування. Компроміси переслідували дизайнерів, щоб узгоджувати усі інтер’єри. Ми йшли на компроміси, виходячи з зони комфорту у використанні звичних оздоблювальних матеріалів. Це перший проект студії, в якому майже всі стіни вкриті шпалерами. Ми шукали кольори і форми,  приміряли вісім різних люстр над обідньою зоною, та, врешті решт, зупинилися на першому запропонованому варіанті. Цікавий факт. Ідея рожевих стільців та підвісного абажура від MarkSlojd виникла на жовтневій інтер’єрнїй виставці у Києві. Ми побачили ці елементи в різник павільйонах, та поєднали їх спочатку в своїй уяві, а потім і на візуалізаціях.

Створення проекту потягнуло за собою багато виїздів по салонам підрядників, була перегорнута безліч каталогів шпалер, освітлення, ліпнини. Пройдена не одна тисяча квадратних метрів по шорумам з сантехнікою та плиткою. Проведено більш ніж завжди зустрічей з клієнтами. Але задоволення від кінцевого результату сповна компенсує усі докладені зусилля.

Найбільшу складність викликала відсутність у технічному завданню чіткого розуміння стилістичного напрямку. І, найскладніше, майже повна відсутність референсів з уподобаннями клієнтів. Але ми впоралися! Наприкінці проекту, розуміння було знайдено, і останні інтер’єри узгоджували майже без коригувань.

Цей проект трикімнатної квартири у серці Одеси – плід важкої, але надпродуктівної спільної праці дизайнерів та замовників. Лише в такому тісному тандемі, та при повній довірі один одному, можна досягти чудового результату.

Дизайн та візуалізація: Альона Яворська

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *