Почнемо з ефекту дежавю. Якщо потрапити до новобудови на етапі будівництва, то квартири з однаковим плануванням майже не відрізняються одна від одної. Окрім сприйняття висоти, залежно від поверху. Відчуття того, що історія повторюється, виникає лише при першому побіжному огляді. Кожна квартира – індивідуальна. В кожній окремій сім’ї свої особливі потреби організації простору. При знайомстві з  родиною, на першій зустрічі, ми мали в своєму багажу аж шістнадцять варіантів планування такої самої квартири, але декількома поверхами нижче. І знаєте що? Жоден не підійшов))) Але клієнти до нас звернулася після деякого досвіду співпраці з іншими дизайнерами і уявлення про планування все ж таки було зовсім не абстрактне.

Вишукані кольори кухні – вітальні і передпокою – результат командної роботи. Мабуть, розфарбовування площин стін, фасадів меблів, текстильних елементів – один з найцікавіших етапів в проектуванні. Форми усіх деталей інтер’єру вже знайдені. Потрібно лише використати колір. З цього моменту починається магія, бо роздрібнені шматочки оздоблення, збираються в єдине ціле. Зображення оживає, наповнюється дрібними деталями, які завершують образ новоствореного трьохмірного простору.

Дитячу створювали в нейтральних тонах, без жодного  натяку на гендерні ознаки.  І мова тут не про сучасну модну тенденцію до толерантності. Максимально нейтральна кімната благодійно впливає на психологічний стан немовляти. Коктейль з строкатих кольорів внесе арсенал іграшок, корінці книжочок та емоції від спілкування з батьками.

 

Дизайн і візуалізація: Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

 

 


			

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *