Інвестували в новобудову. Дочекались кінця будівництва й отримали ключі від новенької квартири з панорамними вікнами. Зробили ремонт та переїхали. А через пару років народили дитину, якій знадобилася окрема кімната.

Це передісторія реконструкції частини двокімнатної квартири у Святошинському районі Києва. Зазвичай, ми проєктуємо житло як то кажуть від “А” до “Я”. Проте декілька разів за мою практику були звернення лише на частину квартири або одну кімнату. Як і більшість моїх колег, я віддаю перевагу проєктам, в яких моя роль необмежена дизайном лише одного приміщення. Та насправді, попит на частковий дизайн, принаймні в нашій студії, невеликий. Тому я ніколи не відмовляла клієнтам з подібним запитом.

Ми отримали в роботу кілька приміщень, входи до яких треба залишити на своєму поточному місці. Відносно новий кухонний гарнітур, плитку, побутову техніку замовники попросили не чіпати. Тож кухні ми торкнулися лише косметично, зашили пильник над верхніми шафами, скоригували освітлення. Заради приватної дитячої кімнати довелося пожертвувати лоджією. Проте вітальня майже зберегла свою площу.

Вдале розташування вікон дозволило перепланувати простір під нове функціональне навантаження. Разючого результату нам допомогла досягти якісна сучасна архітектура ЖК. Скляні кутові панорами в новій конфігурації приміщень додають неабиякий бонус затишку.

Ідея зі скляною стіною в кухню – належала замовникам. Ні слова більше! Ми все зробимо! Я пропагандую у своїх інтер’єрах об’єднання приміщень спільного користування в єдиний простір. На мою думку – це надзвичайно зближує родину. Прозора стіна, вона як би є, а як би ні. Приміщення різні, але очима зустрітись можна. Вона дозволяє світлу одного приміщення впливати на інше. Це створює неповторну атмосферу по обидві сторони скла. Не важливо день зараз, чи зима, в такому інтер’єрі затишно без вихідних, 24 години на добу, сім днів на тиждень.

Дизайн і візуалізація: Наталя Муйдих, Альона Яворська

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *