Одного разу, замість реклами у своєму майбутньому офісі ми розмістимо дерево взаємозв’язків клієнтів, які радять нашу студію один одному. Розробка квартири у Кракові була несподіваною. Ми розраховували їхати на обміри до Харкова, але плутанина у назвах міст набула цікавої розв’язки. Проект стартував перед новим роком. Ми мали вкластися в досить стислі строки. Але робити ремонт у Польщі – це довготривалий процес. І за місяць після початку проектування, замовники знизили темп.

Ми отримали колосальний досвід співпраці з іншою країною. По перше, виявилося, що не вся польські товари, які ми використовуємо в українських проектах, доступні в магазинах Кракова. По друге, черга на на ремонтні бригади, штучне виготовлення меблів, навіть на замовлення вікон, може сягати від кількох місяців до півроку.

Перед різдвяними святами в кожній студії дизайну інтер’єру стоїть справжня спека. Комп’ютери шкварчать від напруги, а працівники видають колосальні об’єми даних, бо після свят починаються відпустки і працювати стає складно. Ми не стали виключенням, тому поїздка на об’єкт була не можлива. Клієнти отримали детальну інструкцію на зняття обмірів, зробили безліч фото та відео. Так і почали розробку. Ми задавали безліч питань, бо законодавство в різних країнах відрізняється. На початку, в технічному завданні вказувалося, що оздоблення можна використовувати від IKEA. Але, після перших візуалізацій, замовники у розпачі попросили  замінити майже всі меблі. Із-за великих черг на штучне виготовлення, місцеві йдуть в IKEA та купують складську програму. А це призводить до однакових інтер’єрів майже у кожній оселі. Саме тому, ми разом з клієнтами вивчали асортимент інших фабрик та магазинів, щоб зібрати індивідуальний проект. Багато гралися з фактурами та кольорами, поки не отримали результат, який задовольнив всіх учасників процесу. Це перший проект в форматі такої тісної співпраці з клієнтом!

Дизайн і візуалізація: Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *