Коли ми розпочинали роботу над цім проектом, у день обмірів ми знайомилися одразу з двома сім’ями, та почали розробку паралельно на двох квартирах. Крім того, що збігся початок проектування, у обох наших клієнтів набралося ще декілька схожих рис. Але, незважаючи на це, два проекта вийшли настільки різними! Перший ви можете побачити в цьому пості, а другий ми опублікуємо трохи згодом.

Найскладнішим у проектуванні цієї оселі, виявилося обрати планування, яке повністю задовольнило би її мешканців. Господарка мріяла про невеличку комору. Ми мали залишити обидва санвузла, та виділити місце для вітальної зони. Було запропоновано понад пятнадцать варіантів розташування! Це наш перший такий досвід. Нарешті, після довгих пошуків, ми зупинилися на тому плануванні, яке ви можете побачити в прикріплених ескізах.

Ще одним нелегким моментом стало проектування кухонного гарнітура. Декілька одиниць побутової техніки мали залишитись легкодоступними. Нарешті, коли всі прилади знайшли свої місця, стало питання де розташувати кухонний стіл. Булі запропоновані та відхилені варіанти рухомих конструкций. В остаточному варіанті, стіл, хоч і стоїть окремо, він все одно є частиною кухонного гарнітура.

Кольорова гамма під час розробки грала різнобарвними кольорами, але у фінальних зображеннях ми зупинилися на холодних, синьо – бузкових відтінках.

Зараз, коли все позаду, можна із впевненістю сказати, що робота над цім проектом була дуже цікава!

 

Дизайн та візуалізація:  Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *