П’ята Перлина. Цей житловий комплекс в Одесі, побудували років шість тому. Керівництво студії пам’ятає ті часи, коли і самої студії ще не було, і робили ми тоді свої перші невмілі кроки в сфері дизайна інтер’єру. Альона Яворська (в дів. Кардаш) – головний дизайнер та керівник студії MERGE, тоді очолювала дизайн – студію в Миколаєві. Студія робила жахливі речі, рівня свого міста. Якщо є бажання, зайдіть на останню сторінку сайту, ми навмисно залишили старі роботи, щоб кожен мав нагоду оцінити наш якісний ріст. Але повернемося до сповідання. Вже в 2014 році в нас було стійке відчуття, що дизайн – це трохи більше, ніж ми вміємо. Ми були відкриті до будь яких пропозицій, які б могли покращити наші навички.

А Одеса була привабливим шматочком з точки зору кількості заможних клієнтів та низької ціни на послуги, що б демпінгувати місцевий ринок. О, як ми тоді помилялися! Скромний прайс на послуги приваблював зовсім інших клієнтів. Так сталося, що економили вони кожен зі своїх причин. Але, всі до одного  бажали безумовної якості у своєму проекті. Ми пам’ятаємо кожен ремонт, та щиро дякуємо тим першим людям, які відважилися на співпрацю! Саме вони дали нам найцінніші поради щодо клієнтського сервісу, якості візуалізацій та креслень. Обставини склалися таким чином, що співпрацю з Миколаєвом ми залишили.Потім ще майже два роки набралися досвіду в чудовій компанії Civilization. Лише з 2016 року Дизайн студія Merge почала офіційно існувати.

Так от, за часи відряджень до Одеси у далекому 2014 році, 5 Перлина була найбажанішим будинком, в яком б хотілось попрацювати. Чому саме так? Мабуть тому, що для мешканців Миколаєва, архитектура Кадора виглядала май же як Сади Семіраміди. І ми зовсім не маємо на увазі новий будинок на П’ятій Фонтана, в якому ми працюємо саме зараз. Влітку минулого року ми прийняли замовлення від будівельної компанії IdealStroy. Квартира – мрія, кутова, з вікнами на дві сторони, велика-велика трьошка.

Замовники купили її ще на етапі будівництва, але робити ремонт вирішили саме зараз. За цей час основний процесс усадки будівлі вже завершився. А тому свеженький ремонт буде радувати своїх власників набагато довше. Зберігаючи спокій родині.

 

Дизайн і візуалізація:  Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *