Нам щастить! Останнім часом Всесвіт посилає нам чудових замовників. Від проекту до проекту ми підвищуємо свій рівень, але не тільки ми. Тенденція останніх років показує суттєвий якісний ріст уподобань та смаків наших клієнтів. Кожна нова сім’я звертаючись до нашої студії, ставить перед нами нові завдання. А ми гарантуємо індивідуальних підхід.

Цього разу ми працювали з сімейною парою, яка декілька років мешкала в Осло. Напрямок проекту був зазначений з першого дня знайомства. Але… до цих пір ми ще не робили справжнього Скандинавського інтер’єру. Звичайно, умови квартири в багатоповерховому будинку в Києві, не такі суворі як у північній Європі. В нашій кліматичній зоні відрізняються прилади опалення та інші комутаційні  вузли. Менталітет українців інакший за народи Норвегії, Швеції або Фінляндії. Аккумульований історичний досвід відрізняє дві культури у організації побуту у власній оселі. Тому так названий скандинавський стиль в інтер’єрах сучасної України – це адаптація. Але, в даному проекті ми зробили усе можливе, щоб наша адаптація була найбільш наближена до сучасної нордичної архітектури та дизайну.

На старті проекту ми мали важкі перемови з приводу планувань. В квартирі ідеально викреслювалася кухня – студія. Але в край важливо було залишити дві окремі дитячи кімнати, тому що дівчини мають різницю майже в 12 років. Старша донька наполягла на власному просторі. Батьки ж, поступилися комфортною великою вітальнею, показавши глибоку повагу до думки дітей.

А далі ми озброїлися білими та сірими кольорами, меблями та декором з IKEA та, звичайно, ергономікою і почали візуалізувати приміщення за приміщенням. Що з цього вийшло дивитися далі!

 

Дизайн і візуалізація: Євгенія Гавриленко

Керівник проекту: Альона Яворська

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *