Чи треба залучати дизайнера до проекта, якщо бюджет на ремонт, м’яко кажучи дуже скромний?

На перший погляд здається, що послуга дизайну – це розкіш, і її можуть дозволити собі лише заможні люди. Це не зовсім так. Першочергове завдання дизайнера піклуватися про бюджет клієнтів. Професійний фахівець заощадить вам набагато більше коштів, ніж стягне за свої послуги. А ще, він обов’язково потурбується про ергономіку, щоб проживання в реалізованому ремонті не завдавало незручностей. Також, досвідчений дизайнер використає практичні в експлуатації поверхні та матеріали. Вам не доведеться приміряти на себе приказку про скупого, який платить двічі. І лише в останню мить, майстер якому ви довіряєте організацію власного побуту, зробить ваш інтер’єр красивим.

Дружня порада від DS MERGE усім хто збирається робити ремонт, зверніться по допомогу до кваліфікованого митця – і ви отримаєте задоволення від вашої оселі.

А тепер ми покажемо один з найбюджетніших проектів за нашу тривалу практику. Приклад, як із будь якої площи можна вижати максимум корисного простору для родини з малечою та пухнастою улюбленицею.

 

Дизайн та візуалізація: Альона Яворська